Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка Veronese 2002LL
размер 19х13х8 см
материал- кожзам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 390 ₴




