
Косметичка на блискавці зі шкірозамінника Смужка 17х11х6 см 2003LL
- В наявності
- Код: 2003LL
295 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка на блискавці зі шкірозамінника Смужка 17х11х6 см 2003LL
розмір 17х11х6 см
матеріал-шкіра
Наші сучасні жінки, дівчата хочуть бути гарними та прагнуть до цього завжди та всюди. Для цього вони використовують різні засоби косметичної продукції. Але після купівлі косметики виникне питання — де зберігати, щоб завжди мати під рукою в потрібний час. Там, де є жінка, буде і її косметичка. Дизайн самої косметички може підкреслити стиль, ступінь доглянутості, статус власниці. Косметички бувають різної форми. Найзручніші, що мають жорстке дно. Таку косметичку можна зручно поставити на стіл і її вміст у вас перед очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 295 ₴


