Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка Veronese 2004LL
размер 20х12х7 см
материал- кожзам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 12 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 295 ₴




