Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка на блискавці шкірозамінник Смужка 20х15х6 см 2005LL
розмір 20х15х6 см
матеріал-шкіра
Наші сучасні жінки, дівчата хочуть бути гарними та прагнуть до цього в будь-який час. Для цього вони використовують різні засоби косметичної продукції. Але після купівлі косметики виникає питання, де зберігати, щоб завжди мати під рукою потрібний час. Там, де є жінка, буде і її косметичка. Дизайн самої косметички може підкреслити стиль, ступінь доглянутості, статус власниці. Косметички бувають різних форм. Зручніше всіх, хто має жорстке дно. Таку косметичку можна зручно поставити на стіл, і її вміст у Вас буде перед очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 390 ₴




