
Сумочка для косметики на змійці з одним відділенням зі шкірозамінника Смужка 16х11х7 см 2006LL
- Немає в наявності
- Код: 2006LL
280 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумочка для косметики на змійці з одним відділенням зі шкірозамінника Смужка 16х11х7 см 2006LL
розмір 16х11х7 см
матеріал-шкіра
Наші сучасні жінки, дівчата хочуть бути гарними та прагнуть до цього в будь-який час. Для цього вони використовують різні засоби косметичної продукції. Але після купівлі косметики виникає питання, де зберігати, щоб завжди мати під рукою потрібний час. Там, де є жінка, буде і її косметичка.
Дизайн самої косметички може підкреслити стиль, ступінь доглянутості, статус власниці. Косметички бувають різних форм. Зручніше всіх, хто має жорстке дно. Таку косметичку можна зручно поставити на стіл, і її вміст у Вас буде перед очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 280 ₴



