
Косметичка шкірозамінником дві в одній наборі з 2 шт. 20х17х8 см 2011LL
- В наявності
- Код: 2011LL
540 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка шкірозамінником дві в одній наборі з 2 шт. 20х17х8 см 2011LL
розмір 20х17х8 см
матеріал-шкіра
Наші сучасні жінки, дівчата хочуть бути гарними та прагнуть до цього в будь-який час. Для цього вони використовують різні засоби косметичної продукції. Але після купівлі косметики виникає питання, де зберігати, щоб завжди мати під рукою потрібний час. Там, де є жінка, буде і її косметичка.
Дизайн самої косметички може підкреслити стиль, ступінь доглянутості, статус власниці. Косметички бувають різних форм. Зручніше всіх, хто має жорстке дно. Таку косметичку можна зручно поставити на стіл, і її вміст у Вас буде перед очима. Є великий вибір наборів косметичок, що складається з двох сумок. Вони поєднуються між собою за дизайном, а за функціоналом — не мають рівних!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 540 ₴



