Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотоколлаж Home Lefard 203I/white
розмір 38х47 см
матеріал пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Підставка | Ні |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 12 см |
| Ширина рамки | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Фоторамка |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 297 ₴



