Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка настільна Lefard Сімейне дерево 002-11C
висота 31 см
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість віконець | 11 шт. |
| Матеріал багета | Алюміній |
| Підставка | Так |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 мм |
| Матеріал | Метал |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 33 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 8 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 25 см |
- Ціна: 1 250 ₴





