
Скринька-бокс для зберігання годинника шкірозамінників на 3 відділи 16х10х6 см 118908-012
- Немає в наявності
- Код: 118908-012
680 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька-бокс для зберігання годинника шкірозамінників на 3 відділи 16х10х6 см 118908-012
матеріал-шкірзам
Скринька-бокс для зберігання годинника — це втілення елегантності, стилю й розкоші. Наші скриньки виготовлені з екошкіри з м'якими подушками всередині, які зберігатимуть ваш годинник у безпеці та стилі. Насолоджуйтеся чарівністю й безпекою, яку вони надають.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Висота | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16 мм |
| Кількість місць для нерухомого зберігання | 3 |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Немає |
- Ціна: 680 ₴


