Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка настільна Lefard Сімейне дерево 005-07C
висота 27 см
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість віконець | 7 шт. |
| Матеріал багета | Алюміній |
| Підставка | Так |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 мм |
| Матеріал | Метал |
| вага в пакованні | 0.57 кг |
| Висота в пакованні | 28 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 8 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 850 ₴





