
Пуфик складаний 38х38х38 см 005PF/BR
- В наявності
- Код: 005PF/BR
980 ₴
+380 (68) 950-50-03
- +380 (93) 862-98-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
розмір 38х38х38 см зручно складається для транспортування. дуже якісний і міцний механізм
Складаний пуф благородного, шоколадного кольору стане чудовим варіантом для подарунка людині, яка цінує практичність та лаконізм. Завдяки внутрішній ніші, у ньому можна зберігати різні предмети побуту. Такий пуф не займе багато місця і завжди стане в нагоді для зустрічі гостей, друзів та близьких. Він виготовлений з м'якого велюру, що дарує відчуття комфорту та м'якості. Складаний механізм дуже міцний і довго прослужить у процесі| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
- Ціна: 980 ₴

