
Статуетка порцелянова бісквіт Unicorn Studio Дівчина 9х13 см 30098
- В наявності
- Код: 30098
890 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка порцелянова бісквіт Unicorn Studio Дівчина 9х13 см 30098
Висота 9 см.
Матеріал: Фарфор
Статуетка у формі оголеної дівчини заввишки 9 сантиметрів гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Вона схожа на шедеври великих художників епохи Ренесансу, і буде гідно оцінена її володарем, який тонко розбирається в мистецтві.
Завдяки надійному пакованню, виготовленому з пінопласту з заглибленнями для найменших деталей, Ви можете бути впевненими в збереженні під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn Studio |
| Країна виробник | США |
| Висота | 9 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Білий |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 11.5 см |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 16 см |
- Ціна: 890 ₴

