Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо з кришкою Lefard Гриби 12х9х8 см 58-808
матеріал — порцеляна + скло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | є |
| Матеріал | фарфор+скло |
| Стан | Нове |
- Ціна: 145 ₴


