
Набір порцеляновий чашка, виродка + ложечка Unicorn Studio Метелик у квітці 10х13 см 20158
- Немає в наявності
- Код: 20158
950 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чашка, очисце порцеляна Unicorn Studio Метелик у квітці 10 см (20158)
Така чашка стане бажаним подарунком усім поціновувачам порцелянових виробів і займе гідне місце в колекції та прикрасить інтер'єр, підійде на подарунок дівчині, подрузі, бабусі, колезі, буряку. Такий подарунок точно зробить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його. Поготів, що статуетка упакована в пінопласт і має красиве подарункове паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn Studio |
| Країна виробник | США |
| Блюдце | є |
| Висота | 10 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис, Аплікація |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Ложечка | є |
| Матеріал | Порцеляна |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Об`єм | 100 мл |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип ємності | Чашка |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.47 кг |
| Висота в пакованні | 19 см |
| глибина в пакованні | 14 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 14 см |
- Ціна: 950 ₴

