Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка Veronese Дзвіночки 08584 A1
розмір 24х16 см.
Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун, покритий бронзою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина зображення | 16 см |
| Висота зображення | 24 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Тематика виробу | Музика, музичні інструменти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | полістоун покритий бронзою |
- Ціна: 1 045 ₴


