Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка сувенірна Veronese Архангел Михайло 27 см у подарунковій коробці 76327
висота 27 см
Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун, покритий бронзою.
Статуетка «Архангел Михайло» символ милості, каяття, чесноти та освячення. Такий подарунок займе гідне місце в будинку людини, якою Ви дуже цінуєте. Виріб виготовлений із полістоуну (штучний камінь), покритий напиленням із бронзи; та упаковано в подарункову коробку, що надає йому престижності та розкоші.
Завдяки надійній упаковці, виготовленій із пінопласту з поглибленнями для найменших деталей, Ви можете бути впевненими у безпеці при транспортуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 27 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| габарити в пакованні | |
| вага в пакованні | 0.85 кг |
| Висота в пакованні | 33 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 19 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 21 см |
- Ціна: 2 200 ₴



