Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна скринька для прикрас Тюльпани 22х22х5 см 006ТР
Кожній шанувальниці прикрас відома така ситуація, коли скласти свої улюблені речі нікуди. Оригінальна та ніжна скринька ідеально підійде для зберігання улюблених речей. Скринька стане невіддільною частиною на косметичному столику. Така скринька поєднує в собі естетичні та функціональні цінності. Буде ідеальним подарунком для дівчини, мами, дружини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 270 ₴


