
Скринька Veronese Діва Марія та Ісус 5х8х12 см 75937 бронзове покриття
- В наявності
- Код: 75937 A4
890 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька Veronese Діва Марія та Ісус 5х8х12 см 75937 бронзове покриття
Висота 6 см. Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун, покритий бронзою Скринька "Діва Марія та Син" високої якості від відомого бренда Veronese — це справжній витвір мистецтва, створений істинними майстрами.
Скринька стане чудовим подарунком як для колег, бізнес-партнерів, так і для близьких людей, які люблять предмети декору та мистецтва. Такий подарунок займе гідне місце в інтер'єрі та в пам'яті щасливого володаря. Скринька виготовлена з полістоуну (штуженого каменю) і покрита бронзовим напиленням. Запакована в пінопласт і красиве подарункове паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 890 ₴



