Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика статуетка Veronese Таємна вечеря 71х22 см 75825 бронзове покриття
Розмір 71х22 см
матеріал — полістоун, покритий бронзою фірма Veronese
Традиційний біблійний сюжет для розпису монастирських трапезних: остання вечеря Ісуса зі своїми учнями. Момент виголошення слів Спасителя: "Один із вас зрадить мене". Реакція дванадцяти учнів Христа вражає своєю достовірністю, різноманітністю та емоційністю.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: 10 990 ₴


