
Статуетка покрита бронзовим напиленням Veronese Ангел з голубкою 9 см 70504
- В наявності
- Код: 70504A4
690 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Veronese Ангел з голубкою 9 см 70504 висота 9 см
Статуетка «Ангел із голубкою» символізує високі почуття, закоханість. Такий подарунок може стати чудовим приводом зізнатися в почуттях коханій людині.
Виріб виготовлений з полістоуну (штучний камінь), покритий напиленням із бронзи; і упакований у подарункову коробку, що надає йому престижності та розкоші. Завдяки надійному пакованню, виготовленому з пінопласту з заглибленнями для найменших деталей, Ви можете бути впевнені в безпеці під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 12 см |
| глибина в пакованні | 11 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 11 см |
- Ціна: 690 ₴

