БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Статуетка Veronese Ніка Богиня Перемоги 32 см 68867
- В наявності
- Код: 68867
3 090 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка "Ніка. Богиня Перемоги" висота 32 см Виробник: Veronese (Італія) Матеріал: полістоун покритий бронзою.
Статуетка Veronese "Габріель" є символом влади та могутності. Такий подарунок буде гідно оцінений людиною, яка досягла значних успіхів і висот у різних сферах діяльності. Статуетка виготовлена з полістоуну (штучного каменю) та покрита бронзовим напиленням.
Запакована в гарну подарункову коробку. Тож купуючи цю статуетку,
Ви отримуєте цінний і гарний подарунок, який не вимагає доповнення. Завдяки надійній внутрішній упаковці, виготовленій з пінопласту з поглибленнями для найменших деталей,
Ви можете бути впевненими у безпеці при транспортуванні.
Висота статуетки - 32 см, ширина - 21 см, довжина - 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 3 090 ₴






