Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка настільна в кабінет Veronese Феміда 26 см 76420 бронзове напилення
Найправильніша богиня — Феміда. Вона символ справедливості та законного порядку. Вона охоронниця фізичних основ і всього способу життя. Статуетка, що зображує Феміду, стане чудовим подарунком 63-дюймові, нотаріусу, викладальнику права та всім, хто так чи інакше пов'язаний із судомою.
Така статуетка посяде гідне місце в кабінеті 00 справедливо.
Статуетка виготовлена з полістоуну (штуженого каменю) і покрита бронзовим напиленням. Упакована в красиве подарункове паковання. Так що, купуючи цю статуетку, ви купуєте цінний і гарний подарунок, що не вимагає доповнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 26 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| габарити в пакованні | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.75 кг |
| Висота в пакованні | 33 см |
| глибина в пакованні | 16 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 16 см |
- Ціна: 2 390 ₴



