
Статуетка Veronese Учениця 22 см фігурка з бронзовим покриттям веронезі 04574
- В наявності
- Код: 04574
949 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Veronese Учениця 22 см фігурка з бронзовим покриттям веронезі 04574
Статуетка «Учениця» буде гідно оцінена директором школи, викладачем або людиною, яка працює у сфері освіти. Завдяки надійній упаковці, виготовленій із пінопласту з поглибленнями для найменших деталей, Ви можете бути впевнені у безпеці при транспортуванні.
Виріб виготовлений з полістоуну (штучний камінь) та покритий бронзовим напиленням; упакована в подарункову коробку, що надає йому престижності та розкоші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Професії |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.9 кг |
| Висота в пакованні | 31 см |
| глибина в пакованні | 19 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 19 см |
- Ціна: 949 ₴




