
Скринька дерев'яна Діва Марія 18х18х10 см 18-930
- Готово до відправки
- Код: 18-930
1 150 ₴
+380 (68) 950-50-03
- +380 (93) 862-98-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька дерев'яна Діва Марія 18х18х10 см 18-930
Скринька дерев'яна «Діва Марія» з атласним оздобленням усередині — вишуканий і символічний аксесуар для зберігання прикрас, пам'ятних речей і дрібниць. Виготовлена з дерева, прикрашена зображенням Діви Марії, а внутрішня частина оформлена м'яким атласом, який дбайливо захищає вміст. Така скринька стане гарним подарунком і оригінальним елементом декору інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Тканина |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Люди, Релігія/Хрестики, Новий рік/Різдво, Християнство, Родина, День народження |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 1 150 ₴





