
Блюдо керамічне Морська мушля 12,5х12Х5 см 1626-013
- В наявності
- Код: 1626-013
280 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо керамічне «Морська мушля» — це стильний і оригінальний елемент сервірування, який привнесе в інтер'єр атмосферу морського узбережжя та легкості.
Виріб виготовлений із якісної кераміки, вирізняється міцністю і стійкістю до повсякденного використання. Форма страви повторює витончені лінії морської раковини, а рельєфна поверхня та плавні вигини створюють ефект натуральності та витонченості. Завдяки продуманому дизайну, страва має ефектний вигляд як у сервіруванні столу, так і як декоративний елемент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 12.5 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тематика декору, малюнка | День народження |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тарілки | Піала |
- Ціна: 280 ₴

