
Фоторамка металева Миттєвість любові 21,5 см фото 13х18 см 1602065
- В наявності
- Код: 1602065
522 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри товару
Матеріал: Метал
Країна виробництва: Італія
Країна бренда: Італія
Розміри вироби
Ширина: 16.5 см; Висота: 21.5 см; Товщина: 2 см; Вага: 0.34 кг.
Фоторамка для світлин 13х18 см.
Фоторамка вважається універсальним подарунком для чоловіка та жінки, на свято або на пам'ять. Фоторамка "Миттєвість кохання" виготовлена в романтичному стилі. Ніжна квіточка та вензеля, серце зі стразів стануть прекрасним обрамленням дорогої серця фотографії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellezza |
| Країна виробник | Італія |
| Висота зображення | 18 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал багета | Алюміній |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 13 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 21.5 см |
- Ціна: 522 ₴

