Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо Золотий Кролик 15х12х10 см 947-042 кераміка
матеріал кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 280 ₴


