
Фоторамка металева Лев 20 см фото 9х13 см 1602000
- В наявності
- Код: 1602000
390 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кумедна срібляста фоторамка «Лівеньок» покликана дарувати гарний настрій. Крім своєї прямої функціональності, вона може стати справжньою окрасою інтер'єру дитячої кімнати, особливо, якщо в дитини ще немає настільних світлин. Стильний дизайн фоторамки містить лише силует тваринка та не буде сильно відвертати увагу, а лише доповнювати кольорову світлину малюка.
Рамка може стати незамінним подарунком на день народження новонародженій або дитині дошкільного віку. Вона створена з міцних матеріалів, не важка, не містить гострих кутів, тому якщо дитина захоче її взяти та пограти з нею, вона не пораниться й нічого з фоторамкою не слугуватиме. Зручна ніжка дасть змогу поставити фоторамку на будь-яку поверхню без остраху, що вона падатиме та нестійка триматиметься на поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belezza |
| Країна виробник | Італія |
| Висота зображення | 13 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал багета | Алюміній |
| Підставка | Так |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 9 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 20 см |
- Ціна: 390 ₴


