
Банка для солодощів керамічна Зимова казка 2.4 л 33х18.5х22 см
- В наявності
- Код: 1DK001-N
1 990 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця святкова керамічна ємність для зберігання — не тільки практична річ для кухні, але й чарівний декор, що надає новорічному настрою. Завдяки якісному матеріалу й акуратному виготовленню вона довго зберігатиме привабливий вигляд і стане улюбленою деталлю вашого святкового столу або полиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 2.4 л |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Банка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 18.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Покриття | Емаль |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 1 990 ₴

