Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо Санта Клаус, довжина 41,3 см, ширина 16,1 см, висота 3,2 см. Яскравий дизайн із новорічними мотивами ідеально підходить для святкового сервірування. Висока якість кераміки забезпечує міцність і зручність у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3.2 мм |
| Довжина | 41.3 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 16.1 мм |
- Ціна: 850 ₴




