
Менажниця Зимові візерунки 20 см 6038-004 кераміка
- В наявності
- Код: 6038-004
570 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Менажниця "Зимові візерунки", довжина та ширина — 20 см, висота — 3 см. Має чотири окремі секції, ідеальні для сервірування закусок, соусів або солодощів. Стильний святковий декор із Дідом Морозом і ялинками створює атмосферу затишку та радості. Прекрасно підійде для новорічних подій, фуршетів або як яскравий акцент для декорування святкового столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багаторівнева | Немає |
| Наявність кришки | Немає |
- Ціна: 570 ₴


