
Ємність для зберігання Потяг 21 см 6037-013
- В наявності
- Код: 6037-013
780 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота — 21 см, довжина — 19 см, ширина — 14 см. Ця святкова керамічна ємність для зберігання — не тільки практична річ для кухні, а й чарівний декор, що надає новорічному настрою. Завдяки якісному матеріалу й акуратному виготовленню вона довго зберігатиме привабливий вигляд і стане улюбленою деталлю вашого святкового столу або полиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Банка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 780 ₴



