
Блюдо Новорічні цукерки 31,5 см х13 см 6037-026
- В наявності
- Код: 6037-026
390 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина — 31,5 см, ширина — 13 см, висота — 3 см. Новорічна страва — вишуканий елемент сервірування з оригінальним новорічним дизайном. Ідеально підходить для подавання десертів, тістечок або святкових закусок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 31.5 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 390 ₴


