-5%Книга-сейф металева з двома ключами Пісочний годинник 26х17х5 см 0509-001
- В наявності
- Код: 0509-001
850 ₴
807,50 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф металева з двома ключами 26х17х5 см 0509-001
розмір 26х17х5 см
Книга-сейф — це креативний інтер'єрний елемент, який має вигляд як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей. Усередині сейф закривається на замок компактними ключами, які легко можна заховати в затишному місці. Це не тільки функціональна та корисна в повсякденному житті річ, але й неперевершений, унікальний вигляд. Завдяки своєму зовнішньому вигляду, книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр. Чудовий подарунок для друзів і колег.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня обробка | Замша |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Музична скринька | Немає |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Колір | Синій |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 17 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 807,50 ₴





