
Декоративна панель зі штучної зелені та лози Фікус 36х120х3 см 2017-006
- В наявності
- Код: 2017-006
455 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна панель виготовлена з натуральної лози та штучного листя, виготовленого з тканини із силіконовим покриттям.
Елементи закріплені м'яким гнучким дротом, завдяки чому фотомодуль легко розтягується до довжини 120 см. У звичайному положенні довжина становить приблизно 65 см, ширина — 36 см, висота — 3 см.
Мобільна конструкція дає змогу використовувати панель як для вертикального, так і для горизонтального озеленення. Виріб ідеально підходить для створення декоративних перегородок, оздоблення стін, вітрин, терас або фотозон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиуретан |
| Особливості панелі | Однотонна |
| Тип | Форма для 3д панелей |
| Тип використання | Універсальний |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 455 ₴






