
Диспенсер у кухню з губкою і щіткою 17,5х21х7 см кераміка 9190-027 чорний
- В наявності
- Код: 9190-027
655 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер для кухні з губкою і щіткою 17,5х21х7 см кераміка 9190-027 чорний
Ширина набору — 7 см, довжина — 17,5 см, висота — 21 см.
Запакований у гарну коробку.
Набір містить диспенсер, 2 ємності та губку зі щіткою для миття посуду та прибирання кухонних поверхонь. Диспенсер — це стильний і функціональний аксесуар, який додасть затишку та комфорт вашій кухні. Завдяки своєму елегантному дизайну та практичній функціональності він стане незамінним помічником у побуті.
Диспенсер забезпечує чистоту та гігієнічність, захищаючи мило від забруднень і зберігаючи його якість.
Щітка має зручну металеву ручку та щільні щіточки для зручного та якісного очищення посуду. Набір має компактні розміри та легко поміщається на кухонній раковині або біля мийки. Він виготовлений із якісної кераміки, що забезпечує його довговічність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип диспенсера | Побутовий |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Призначення диспенсера | Для мийного засобу |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Підставка |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Напівкругла |
| вага в пакованні | 0.9 кг |
| Висота в пакованні | 9 см |
| глибина в пакованні | 22 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 22 см |
- Ціна: 655 ₴




