
Менажниця з кришками на бамбуковій підставці Lefard 24х24х19 см 944-006
- В наявності
- Код: 944-006
530 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Менажниця з кришками на бамбуковій підставці Lefard 24х24х19 см 944-006
матеріал — порцеляна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Порцеляна |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 530 ₴


