
Підставка керамічна для солодощів Великодній Кролик 15х18х9 см 15009-027
- В наявності
- Код: 15009-027
425 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка керамічна для солодощів Великодній Кролик 15х18х9 см 15009-028
Висота — 9 см, довжина з кроликом — 18 см, діаметр підставки — 15 см. керамічна підставка з білим кроликом — витончений і стильний елемент святкового декору. Виготовлена у формі невисокої платформи з хвилястими краями, вона ідеально підходить для подавання ласощів, випічки або яєць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 425 ₴



