Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр — 15 см, ширина з ручкою — 19 см, висота — 12,5 см. Запакована в крафтову коробку. декору. Чорний стриманий дизайн матиме ідеальний вигляд на будь-якій кухні. у кафе або фотостудії. Чудовий варіант для зберігання фруктів, овочів, кави в капсулах тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 335 ₴



