
Фруктовниця кошик Смак літа 25х17 см 19138-006 метал
- В наявності
- Код: 19138-006
795 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
кошик — 25 см, висота — 17 см, з ручкою — 30 см.
Металевий кошик із бамбуковою ручкою виготовлений у сучасному мінімалістичному стилі. Це не тільки практична річ, а й витончений елемент декору. Білий мінімалістичний дизайн матиме ідеальний вигляд на будь-якій кухні, ванній, у магазині або фотостудії. Кошик багатофункціональний і може бути використаний для зберігання фруктів, овочів, кухонного приладдя, рушників тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 795 ₴





