Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільні келихи Троянда 2 шт 21,5 см, 280 мл, 19180-001
Об'єм келиха — 280 мл, висота — 21,5 см, діаметр — 6 см. Скляний келих у формі тюльпана вирізняється елегантністю і витонченістю. Його форма, що схожа на розкрита квітка тюльпана, підкреслює аромат і смакові якості напоїв.Прозоре скло дає змогу милуватися кольором напою, а зручна ніжка надає комфорту під час використання. Такий келих стане чудовим доповненням до святкового столу або стильним подарунком для поціновувачів естетики та витонченого дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Верхній діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 21.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 2 |
| Обсяг | 280 |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| висота в упаковке | 29 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 1 100 ₴



