
Залізниця паровоз із музикою Merry Christmas 91 см 25 деталей 9126-002 робота від батарейок
- В наявності
- Код: 9126-002
650 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залізниця паровоз із музикою Merry Christmas 91 см 25 деталей 9126-002 робота від батарейок
Новорічний декор "Різдвяний експрес з Санта Клаусом" з музикою — це чудова прикраса для ялинки та святкового інтер'єру. Товар призначений тільки для декоративної мети. Для роботи потрібні 2 батареї типу АА. Набір складається з 22 деталей. У наборі: залізниця (15 елементів), 2 дерева, сніговик і 4 вагони. Особливістю цього декору є музичний модуль, що відтворює атмосферну різдвяну мелодію під час руху, додаючи чарівності та затишку. Експрес можна розмістити навколо ялинки або на будь-якій рівній поверхні, де він стане центральним елементом святкової композиції. Цей декор не тільки прикрасить приміщення, а й подарує теплі емоції та настрій всій батьківщині та гостям.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 0.91 м |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Довжина | 91 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| Ширина в пакованні | 47 см |
| вага в пакованні | 0.43 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| глибина в пакованні | 4 см |
| Висота в пакованні | 30 см |
- Ціна: 650 ₴





