Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка під скляним ковпаком Вертеп 15х15х35 см 1837-220 полістоун золотистий
висота 35 см
Матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 2 520 ₴


