
Весільні подарункові келихи на металевій ніжці Два Серця 26 см у наборі 2 шт.
- В наявності
- Код: 055
1 250 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільні подарункові келихи на металевій ніжці Два Серця 26 см у наборі 2 шт.
матеріал — скло+метал Весільні келихи для молодят на день весілля не просто гарний вихований посуд, але й символ створення нової родини. Перемога пронизана слов'янською символікою, яка говорить про фізичне та фізичне з'єднання пари. Перев'язування келихів стрічкою знаменовало створення нової сім'ї та пояснило про міцних жіночих вузлів. Наявність келихів для молодят належить до обов'язкових весільних аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 26 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| ніжка | метал |
| висота в упаковке | 29 см |
| Ширина в пакованні | 18 см |
| глибина в пакованні | 9 |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 250 ₴




