
Різдвяний паровоз із музикою Merry Christmas 132 см 23 деталі 119126-004 робота від батарейок
- В наявності
- Код: 119126-004
850 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різдвяний паровоз під ялинку з музикою Merry Christmas 132 см 23 деталі 119126-004 робота від батарейок
Новорічний декор "Різдвяний експрес з Санта Клаусом" з музикою — це чудова прикраса для ялинки та святкового інтер'єру. Товар призначений тільки для декоративної мети. Для роботи потрібні 2 батареї типу АА. Набір складається з 23 деталей. У наборі: залізниця (12 елементів), дорожні знаки з наклейками (7 елементів), 2 дерева та 2 вагони. Особливістю цього декору є музичний модуль, що відтворює атмосферну різдвяну мелодію під час руху, додаючи чарівності та затишку. Експрес можна розмістити навколо ялинки або на будь-якій рівній поверхні, де він стане центральним елементом святкової композиції. Цей декор не тільки прикрасить приміщення, а й подарує теплі емоції та настрій всій батьківщині та гостям.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 132 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Новорічна інсталяція |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| вага в пакованні | 0.47 кг |
| Висота в пакованні | 24 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 6.5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 47 см |
- Ціна: 850 ₴








