
Різдвяний паровоз під ялинку з музикою Merry Christmas 185 см 30 деталей 119126-005 робота від батарейок
- Немає в наявності
- Код: 119126-005
1 360 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різдвяний паровоз під ялинку з музикою Merry Christmas 185 см 30 деталей 119126-005 робота від батарейок
матеріал пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 185 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Новорічна інсталяція |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| вага в пакованні | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 38 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 6.5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 57 см |
- Ціна: 1 360 ₴







