
Фоторамка настільна металева зі стразами Лебідь 12х14 см фото 7х7 см 1045N
- В наявності
- Код: 1045N
299 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка настільна металева зі стразами Лебідь 12х14 см фото 7х7 см 1045N
розмір 12х14 см
розмір фото 7х7 см
матеріал — метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Висота зображення | 7 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Підставка | Так |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 7 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 14 см |
| Ширина рамки | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 см |
| глибина в пакованні | 2 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 16 см |
- Ціна: 299 ₴

