Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка настільна Сімейне дерево висота 27 см
матеріал-метал
Що може бути дорожчим за сім'ю?! І нею варто дорожити та оберігати. Фоторамка Сімейне дерево дасть вам можливість поєднати дорогі серцю фото рідних на розлогих гілках Сімейного дерева. Така фоторамка займе гідне місце у вашому будинку та створить справжній затишок у вашому будинку. Це не просто фоторамка, це ідеальний подарунок для близької людини. Додайте фото своєї сім'ї та подаруйте бабусі з дідусем або батькам. Їм точно має сподобатися такий знак поваги і надовго збереже теплі спогади.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 7 шт. |
| Підставка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 27 мм |
| Ширина в пакованні | 18 см |
| вага в пакованні | 0.57 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| глибина в пакованні | 8 см |
| Висота в пакованні | 28 см |
- Ціна: 725 ₴


