
Шатулка книга сейф металева Шерлок Холмс 26х17х5 см 0508-009 обкладинка шкірозамінників
- Немає в наявності
- Код: 0508-009
790 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатулка книга сейф металева з ключами Шерлок Холмс 26х17х5 см 0508-009 обкладинка шкірозамінників
розмір 26х17х5 см
Книга-сейф — це креативний інтер'єрний елемент, який має вигляд як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей. Усередині сейф закривається замок компактними ключами, які легко можна заховати в надійне місце.
Це не тільки функціональна та корисна в повсякденному житті річ, але й унікально декорована. Завдяки своєму зовнішньому вигляду, книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр. Чудовий подарунок для друзів і колег.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Фланель |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 5 см |
| глибина в пакованні | 17 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 790 ₴



