
Барний подарунковий набір для коктейлів 9 предметів 30х20 см 9123-007 неіржавка сталь на бамбуковій підставці
- Немає в наявності
- Код: 9123-007
1 390 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний подарунковий набір для коктейлів 9 предметів 30х20 см 9123-007
Довжина бамбукової підставки — 26 см, висота — 6 см.
Об'єм шейкера — 500 мл, висота — 20 см.
Барний подарунковий набір для виготовлення коктейлів — це стильний і практичний комплект із бамбуковою підставкою, що допомагає створити ідеальні коктейлі вдома.
Барний подарунковий набір для виготовлення коктейлів — це стильний і практичний комплект із бамбуковою підставкою, що допомагає створити ідеальні коктейлі вдома. Набір складається з предметів, які приготують коктейлі легким і веселим процесом. Зокрема, до комплекту входить шейкер, подвійний джигер, гейзер, щипці для льоду, мадлер, барна ложка тощо. Цей набір дає змогу не тільки ефективно змішувати й охолоджувати інгредієнти, але й дає атмосферу професійного бару у власному домі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сталевий |
| вага в пакованні | 1 кг |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 17 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 28 см |
- Ціна: 1 390 ₴




